Yaklaşın! Size anlatacak bir hikayemiz var...

Geçmişten geleceğe tatlı bir miras

Her bir Massara Kurabiyesinin hikayesini öğrenmek ve birbirinden lezzetli Massara ürünlerini tatmak için sizi sihirli Massara dünyasına davet ediyoruz.

Massara Lezzetleri »

Massara

Massara Lezzet İlkelerimiz

Doğadan ilham aldığımız denge anlayışımız, Massara ilkelerinin belirlenmesindeki temel felsefemizdir. Felsefemiz ise basit iki ilkeye dayanır.

Massara’da saatimiz tıkır tıkır işlerken dengede durması gereken iki temel nokta vardır; zaman ve tutku. Doğallığından ödün vermeyen ellerden alınan malzemelerin, tutku ile yoğrulduktan sonra, tam zamanında fırına girmesi ve yine tam zamanında fırından çıkması gerekir.

Böylece siz de tutkuyla ilk ısırığı aldığınızda, keyfin de tam zamanı olduğundan emin oluruz.

Massara

Bu Bir Lezzet Misyonu...

Günlük hayatın tadını almamızı engelleyen bariyer nasıl laf kalabalığı ise, saklı lezzetlerin tadını almamızı engelleyen faktör de bizce ‘raf kalabalığı’dır. Bizim de hedefimiz bu raf kalabalığında sizlere doğru lezzetleri doğru zamanda sunabilmektir.

Massara Lezzet Ailesi olarak kendimize belirlediğimiz misyon, her geçen gün ilerleyen teknoloji ile yenilikleri takip ederek bize miras bırakılan tatlı lezzetimizi harmanlamak ve daha sağlıklı, daha besleyici ürünler üretmektir.

Sağlıklı ortam koşulları ve kaliteli hammadde seçimimizle helal ve hijyenik üretim prensibimize bağlı kalarak ürünlerimizi perakende noktaları aracılığıyla sizlerle buluşturmak her zaman çalışmalarımızın temelinde tutuyoruz.